Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flexible transparent led film ] dopasowanie 132 produkty.
Montaż wiszący P6 Przezroczysty ekran LED 240mm×1000mm z modułem
| Temperatura kolorów: | Dostosowywanie |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | 240 mm x 1000 mm |
| Tworzywo: | PET +RGB +PU |
Reklama wewnętrzna Elastyczny Przezroczysty Ekran Wyświetlacza P6 LED Film
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Stosowanie: | Reklama wewnętrzna |
| Piksele: | 6 mm |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Wyświetlacz LED przezroczysty P6 z klejem o wysokiej rozdzielczości, Super cienka przezroczysta folia LED
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
Ultra Cienkie Przyczepione Szklane Okno LED Display, Zewnętrzna Elastyczna Folia LED
| Nazwa: | wyświetlacz LED ze szklanego okna |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong |
| OEM lub ODM: | Tak |
Przezroczysty elastyczny ekran LED Premium P6 5 V Ultra-cienki, przezroczysty wyświetlacz LED do witryn sklepowych
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | przezroczysty |
| Przezroczystość: | 85% |
P4 Przezroczysty Elastyczny Ekran LED Dostosowany do Okien Sklepowych
| Nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
P4 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Przezroczysty elastyczny ekran foliowy LED P6, wyświetlacz reklamowy z klejem na szklanych oknach centrów handlowych
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |

