Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flexible transparent led film ] dopasowanie 132 produkty.
Ekran Led Film Przejrzysty Ekran Led Elastyczny Ekran Kryształowy Ekran W Centrum Handlowym Okna Szkło Led Reklama
| Słowo kluczowe: | Kryształowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
Premium P6 Komercyjny przezroczysty ekran LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P8 Elastyczny ekran LED z kryształową folią, niewidoczna reklama, przezroczysty cyfrowy wyświetlacz LED
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
Ekran LED z elastyczną, przezroczystą folią reklamową w nowoczesnym stylu, rozmiar P8, do centrów handlowych
| Zużycie energii: | Średnio 200 W/m2 |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | Cyfrowy totem oznakowania |
| Okres życia: | 100000 godzin |
Niestandardowy P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Display Holograficzny ekran LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Rozstaw pikseli: | 10,416 x 10,416 mm |
| Gęstość pikseli: | 9216 punktów/㎡ |
Elastyczny wyświetlacz LED P3.91 z rastrem pikseli, stopniem ochrony IP45 i zasilaniem 12V do reklam na szklanych oknach
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
Elastyczny ekran LED P3.91 z ochroną IP45, zasilaniem 12V i jasnością 3000cd do reklamy na szybach okiennych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |
Holograficzny przezroczysty ekran P3.91 Elastyczny wyświetlacz LED IP45 12V Klej do reklamy okien szklanych
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P3.91 |
| Ocena IP: | IP45 |
P7.82 Holograficzny ekran LED Przezroczysty, elastyczny ekran LED o wysokiej jasności do centrum handlowego ze szklanym oknem
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P7.82 |
| Kolor: | RGB |
P3.91 Elastyczny ekran filmowy LED o rozdzielczości pikseli z ochroną IP45 i samoprzylepnym holograficznym wyświetlaczem LED do reklamy okien szklanych
| Przedmiot: | ekran holograficzny LED |
|---|---|
| Skok jednostki: | 3,91 x 3,91 mm |
| Gęstość pikseli: | 65536 punktów/㎡ |

