Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible transparent led film ] Eşleşme 133 Ürünler.
LED Film Şeffaf LED Ekran Elastiki Kristal Ekran Alışveriş Merkezinde Pencere Cam Led Reklam
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4 kg |
Premium P6 Ticari Şeffaf LED Ekran – Perakende için Şeffaf LED Ekran
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P8 Esnek LED Kristal Film Ekran Görünmez Reklam Şeffaf LED Dijital Tabela Ekranı
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
P8 Boyutu Modern Reklam Kapalı alışveriş merkezleri için Esnek Şeffaf Film LED Ekran
| Güç tüketimi: | Ortalama 200W/m2 |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Dijital tabela totem |
| Ömür: | 100000 saat |
Cam Pencere Reklamları İçin Özel P10 SMD2222 12V IP67 LED Film Ekran Holografik LED Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 10.416X10.416mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 9216 nokta/㎡ |
IP45 Korumalı ve Cam Pencere Reklamları İçin 12V Güç Kaynaklı P3.91 Piksel Aralıklı Esnek LED Film Ekran
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising (P3.91) P3.91 Flexible LED Film Screen with IP45 Protection 12V Power Supply and 3000cd Brightness for Glass Window Advertising
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |
Holografik Şeffaf Ekran P3.91 Esnek LED Film Ekranı IP45 Cam Pencere Reklamı için 12V Yapıştırıcı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P3.91 |
| IP Derecelendirmesi: | IP45 |
P7.82 Cam Pencere Alışveriş Merkezi için LED Holografik Ekran Şeffaf Esnek Yüksek Parlaklıklı LED Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P7.82 |
| Renk: | RGB |
P3.91 Cam Pencere Reklamı için IP45 Koruması ve Kendine Yapışkan Holografik LED Ekranlı Esnek LED Film Ekranı
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Birim Aralığı: | 3.91X3.91mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536nokta/㎡ |

