Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible transparent led film ] Eşleşme 132 Ürünler.
P3.91Yumşak Şeffaf Holografik 3D LED Film Led Ekran Pencere Cam Alışveriş Merkezi İçerideki 3D Video Duvar Reklamı
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı Tam Renkli P20 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P20 |
| Garanti: | 1 yıl |
P20 P15 Drone Magic Carpet Ekranı ile Şeffaf Uçan LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |
Yüksek Parlaklık P6.25 Şeffaf LED Holografik Ekran 5000cd Ultra İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Cam Pencere Reklamcılığı İçin
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Parlaklık: | 2500 Yatak |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
500*500mm Mağaza İç mekan P3.9 4000-4500cd ızgara Perde Camlar Yer Pencere Reklam Kristal Film Yapıştırıcı Şeffaf LED ızgara Ekranı
| Ürün modeli: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
| Özellik: | Kolay kurulum |
Şeffaf LED Ekran Yüksek Parlaklık Ekranı Berrak Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Şeffaf LED Ekran 5V Yüksek Parlaklık Ekran Net Cam Pencere LED Video Duvar Esnek Panel
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün adı: | XH-JHP-P8 |
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 65°C |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Ömür: | 30.000 saat |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Boyut: | 1000*500mm |
İç mekan P3.9 1000*500mm Enerji tasarrufu Yüksek Şeffaflık Kolay Kurulabilir Şeffaf LED Ekran Duvar
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 4000-4500CD/M² |
|---|---|
| Işın açısı: | 160 derece |
| Kullanım: | Kapalı |
Yumuşak P4 DC5V cam reklam için IP67 su geçirmez holografik ekran ile LED Film Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |

