Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible transparent led film ] αντιστοιχία 132 προϊόντα.
Ελαστική διαφανής ολογραφική 3D LED οθόνη με φώτα LED για παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED πλήρους χρώματος οθόνης διαφανούς οθόνης LED P20
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P20 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Π20 Π15 Διαφανής ιπτάμενη οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED για εξωτερική διαφήμιση προώθησης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
Υψηλή φωτεινότητα P6.25 Διαφανής LED Ολογραφική οθόνη 5000cd Ultra Thin Εύκολη εγκατάσταση χαμηλής ισχύος υψηλή επίδραση για διαφήμιση γυάλινου παραθύρου
| Χρήση: | Εσωτερικός |
|---|---|
| Λάμψη: | 2500 NIT |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20℃~60℃ |
500*500mm Κατάστημα Εσωτερικού Χώρου P3.9 4000-4500cd Πλέγμα Κουρτίνα Γυαλιά Δάπεδο Παράθυρο Διαφήμιση Κρυστάλλινη Μεμβράνη Αυτοκόλλητη Διαφανής Οθόνη LED Πλέγματος
| Μοντέλο προϊόντος: | XH-GSPCC3.9/7.8B50T (1000*1000mm) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Διαφανής οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P6 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Διαφανής οθόνη LED 5V υψηλής φωτεινότητας Διαφανής οθόνη γυαλιού παράθυρο LED βίντεο τοίχος ευέλικτο πάνελ
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-JHP-P8 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 65°C |
Lecede Shop 1000*500mm Indoor P3.9 1800-2000cd Grille Curtain Glasses Floor Window Advertising Crystal Film Adhesive Transparent Led Display Panel Screen
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 ώρες |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Μέγεθος: | 1000*500mm |
Εσωτερική οθόνη LED P3.9 1000*500mm Εξοικονόμησης Ενέργειας Υψηλής Διαφάνειας Εύκολης Εγκατάστασης Διαφανής Οθόνη LED
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 40004500CD/M ² |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
Ευέλικτη οθόνη φιλμ P4 DC5V LED με αδιάβροχη ολογραφική οθόνη IP67 για γυάλινη διαφήμιση
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |

