Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible transparent led film ] αντιστοιχία 132 προϊόντα.
P10 Πλήρης έγχρωμη αυτοκόλλητη εύκαμπτη οθόνη LED με διαφανή φιλμ για εκθέσεις λιανικής
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P6 Διαφανές Φιλμ LED με κόλλα Εύκολη Εγκατάσταση Έγκριση OEM ODM
| Ονομασία: | Ελλειμματικό διαφανές φιλμ οθόνης LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
P6 DC5V Πλήρης Έγχρωμη Εξαιρετικά Λεπτή Ελαφριά Οθόνη Φιλμ LED Υψηλής Φωτεινότητας για Εσωτερικούς Χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
P5 DC5V Έγχρωμη Εξαιρετικά Λεπτή Ελαφριά Οθόνη LED Φιλμ Υψηλής Φωτεινότητας για Εσωτερικούς Χώρους
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Φαρμακευτική τιμή P5 Αυτοκόλλητη διαφημιστική οθόνη Υπερτελής διαφανής οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Συσκευές LED: | We2121rgb-ic |
P6 Διαφανής ταινία οθόνης LED γυαλιού Εύκαμπτη οθόνη για καταστήματα λιανικής και γραφεία υψηλών προδιαγραφών
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Διαφανής οθόνη LED P6 για γραφεία & λιανική – Ευέλικτη διαφανής λύση οθόνης φιλμ
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED οθόνης πλήρους χρώματος P8 διαφανής οθόνη οθόνης LED
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
P6 Ultra Thin Light Ευέλικτη διαφανής οθόνη Led Film Αυτοκόλλητη Διαφανής ευέλικτη οθόνη LED για τοίχους γυάλινων παραθύρων
| όνομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P3.91 Υπερίφρακτο LED Ολογραφική Διαφανής Εικόνα Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED για γυάλινη βιτρίνα
| Τάση εργασίας: | 5V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |
| Σχέδιο: | Front&Rear |

