Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible transparent led film ] αντιστοιχία 132 προϊόντα.
Εσωτερική αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Film Crystal, διαφανής οθόνη LED Film για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Εσωτερική P6 αυτοκόλλητη διαφανής εύκαμπτη οθόνη LED Crystal Screen Display Panel Διαφανής οθόνη LED για γυαλί
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
6mm Εσωτερική εγκατάσταση Διαφανής οθόνη ταινίας LED με πλήρες χρώμα RGB και προσαρμοσμένο μέγεθος ντουλάπις για εμπορική διαφήμιση
| Χρωματιστά: | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| OEM ή ODM: | Ναί |
Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Διαφανούς Φιλμ IP67 Αδιάβροχη Εύκαμπτη Υψηλής
| Μέγεθος: | 240*960 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Εντός χώρου πλήρες χρώμα DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη LED ταινία P6
| Όνομα προϊόντος: | LED διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 50000h |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Πλήρως χρωματιστή οθόνη διαφανούς LED οθόνης εσωτερικού γυαλιού διαφήμισης
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Συγκολλητικός |
|---|---|
| Είδος: | LED διαφανής οθόνη |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
Διαφανής οθόνη LED γυαλί για την αγορά λιανικής πώλησης και αρχιτεκτονική
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
Εύκαμπτη Διαφανής Οθόνη LED P3.91 Ολογραφική 3D Λεπτή Οθόνη Υψηλής Φωτεινότητας Διαφήμισης για Γυάλινα Παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

