Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible transparent led film ] αντιστοιχία 132 προϊόντα.
Κρεμαστή Εγκατάσταση P6 Διαφανής Οθόνη LED 240mm×1000mm Με Μονάδα
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 240mm x 1000mm |
| Υλικό: | PET +RGB +PU |
Διαφήμιση εσωτερικών χώρων Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης P6 LED οθόνη ταινία
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερική διαφήμιση |
| Εικονοστοιχεία: | 6mm |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Υψηλής ευκρίνειας P6 κολλητική διαφανής οθόνη LED, Super Slim διαφανής οθόνη LED ταινία
| Ονομασία: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Manufacturer Price Self-adhesive Advertising Display Ultra-thin Transparent LED Commercial Window Display Indoor Video Wall
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Υπερ λεπτή κολλητική γυάλινη οθόνη LED παράθυρο, εξωτερική ευέλικτη ταινία LED
| Ονομασία: | οθόνη LED γυάλινου παραθύρου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Premium Εύκαμπτη Διαφανής Μεμβράνη Οθόνη LED P6 5 V Εξαιρετικά Λεπτή Διαφανής Οθόνη LED Βιτρίνας
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
P4 Υψηλής διαφάνειας Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED προσαρμοσμένη για παράθυρα γυαλιού καταστήματος
| Ονομασία: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P4 Εξαιρετικά Λεπτή, Ελαφριά, Εύκαμπτη, Διαφανής Οθόνη LED, Αυτοκόλλητη, Διαφανείς Εύκαμπτες Οθόνες LED για Γυάλινο Τοίχο Παραθύρου
| όνομα: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Πίνακα διαφανής ευέλικτης οθόνης με φως LED Πίνακα P6 Εμπνευστική διαφήμιση στην οθόνη του εμπορικού κέντρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |

