Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible transparent led film ] Eşleşme 132 Ürünler.
İç mekan yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekranı Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekranı
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
İç Mekan P6 Yapışkan Şeffaf Esnek LED Film Kristal Ekran Ekran Paneli Cam için Şeffaf LED Film Ekran
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
6mm İçini Yükle Şeffaf LED Film Ekranı Ticari Reklam için RGB Tam Renkli ve Özel Kabine Boyutu
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| OEM veya ODM: | Evet |
P10 İçerideki Tam Renk Şeffaflık LED Film Ekranı IP67 Su geçirmez Yapışkan Esnek Yüksek
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Kapalı Alan Tam Renkli DC5V Esnek Şeffaf LED Ekran Film P6
| Ürün Adı: | LED şeffaf ekran |
|---|---|
| Ömür: | 50000 saat |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Tam Renkli P10 Şeffaf LED Film Ekran İç Mekan Cam Reklam Ekranı
| Kurulum Yöntemi: | Yapıştırıcı |
|---|---|
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
Cam Mağazası Ön Cephe Şeffaf LED Ekranı Perakende ve Mimari için Esnek Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
Esnek Şeffaf P3.91 Holografik 3D LED Film Ekran İnce Yüksek Parlaklıkta Reklam Ekranı Cam Pencere için
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

