Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible transparent led film ] Eşleşme 133 Ürünler.
Perakende vitrin sergileri için P10 Kapalı Tam Renkli Yapışkanlı Esnek LED Şeffaf Film Ekranı
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P6 Yapışkan Şeffaf LED Ekran Filmi Kolay Kurulum OEM ODM Onaylı
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran türü: | Şeffaf |
| Şeffaflık: | % 85 |
P6 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekranı İç mekan için Yüksek Parlaklık
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P5 DC5V Tam Renkli Ultra İnce Hafif LED Film Ekran Yüksek Parlaklık İç Mekan Kullanımı İçin
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Fabrika Fiyatı P5 Kendinden Yapışkanlı Reklam Ekranı Ultra İnce Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | LED esnek şeffaf ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| LED Cihazlar: | WE2121RGB-IC |
P6 Şeffaf LED Cam Ekran Filmi Yüksek Seri Perakende ve Ofisler için Esnek Ekran
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Ofis ve Perakende için Şeffaf LED Ekran P6 – Esnek Şeffaf Film Ekran Çözümü
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Esnek LED Şeffaf Film Ekran Tam Renkli P8 Şeffaf LED Ekran Filmi
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
P6 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |

