Alle producten
zoekwoorden [ flexible transparent led film ] overeenkomen 132 producten.
Doorzichtige, flexibele LED-film voor binnenruimten, kristallen scherm, scherm met doorzichtige LED-film voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Super Thin High-Brightness Indoor Transparent Flexible LED Film P6 Crystal Transparent LED Film Screen for Glass
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor P6 Kleefmiddel Transparante Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparante LED Film Screen voor glas
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
6mm Intern Installeer Transparante LED Film Scherm met RGB Full Color en aangepaste kastgrootte voor commerciële reclame
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| OEM of ODM: | Ja |
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterdicht Kleefmiddel Flexibel Hoog
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Indoor Full Color DC5V Flexibele Transparante LED Display Film P6
| Productnaam: | LED -transparant scherm |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
Full Color P10 Transparant LED Film Scherm Binnen Glas Reclame Display
| Installatiemethode: | Kleefmiddel |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
Glass Storefront Transparent LED Display Flexibel transparant LED-scherm voor detailhandel en architectuur
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
Flexibele Transparante P3.91 Holografische 3D LED Film Scherm Slank Hoge-Helderheid Reclame Display voor Glazen Raam
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

