Alle producten
zoekwoorden [ flexible transparent led film ] overeenkomen 132 producten.
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
Hoge Helderheid Transparant Led Display Scherm Ultra-Dun P4 DC5V Zelfklevend Reclame Display Scherm voor Glazen Raamwand
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P5 2500cd Digitaal advertentiebeeldscherm Indoor LED-filmbeeldscherm met makkelijke afschildering en installatie voor winkelvensters
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Schermafmeting: | aangepast |
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P8 Ultra-dun 3mm Transparant LED Scherm met Hoge Transmissie en >90% Transparantie voor Grote Binnendisplays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
P8 DC12V Ultra Dun Hoge Transmissie Transparant LED Scherm voor Binnen Grote Displays
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 8x8mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
Flexibel buigbaar dun LED-transparant filmscherm voor binnenadvertentiescherm
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Modulegrootte: | 240*1000 mm |
P6.25 Pixel Pitch Flexibel LED Transparant Film Scherm met 90% Transparantie en IP67 Bescherming voor Moderne Winkelcentra
| Item: | led holografisch scherm |
|---|---|
| Pixelafstand: | 4x4mm |
| Pixeldichtheid: | 25600Dots/m2 |
5 mm zacht LED doorzichtig filmscherm In glas Installatie Helder visueel scherm 1 jaar garantie Voor winkelcentrum winkelvenster Productpromotie
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED -transparant scherm |
| Kleur buischip: | Volledige kleur |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel voor winkelvensters
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
High Definition P4 Transparante LED Glazen Display voor Commerciële Raambordreclame
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

