Alle producten
zoekwoorden [ flexible transparent led film ] overeenkomen 132 producten.
Zeer Transparante LED Transparante Film Display 5v voor Winkelruiten & Etalage Reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelhoogte: | P6 |
P6 Gemakkelijk te installeren zacht LED-glasfilmscherm doorzichtig LED-scherm voor glasreclame
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
HD-transparante kristalhelder scherm op glasmodule 3D-LED-scherm voor glasreclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
De openingsceremonie van de Wereldbeker gebruikte het 5 mm zachte glas ingebedde LED-transparante filmscherm voor commerciële publiciteitsadvertenties
| Kleuren: | RGB |
|---|---|
| Weergavefunctie: | Video |
| Item: | LED -transparant scherm |
HD P4 Indoor Ultra Thin LED Transparent Film Screen Voor LED-billboard Display
| Type: | Geleid |
|---|---|
| Transparantie: | 80% |
| Pixelstijl: | P4 |
Lichtgewicht Zachte 8mm Inglass LED Transparante Filmvertoning Levendig Visueel voor Wereldbekerevenement Openingsadvertenties Promotie
| Weergavetype: | transparant led-scherm |
|---|---|
| Schermgrootte: | 240*1000 mm |
| Werktemperatuur: | -20~65°C |
Indoor Gordijn Super Slim LED 3D Glas Film, Transparant Flexibel LED Display Scherm Paneel
| Naam: | LED 3D Glasfolie |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | GuangDong |
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
LED-flexibel transparant filmdisplay 5V Gemakkelijk te installeren voor commerciële dynamische beeldschermen
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |
Ultra-dun binnenshuis LED-flexibel scherm doorzichtig scherm LED-afsnijdbaar scherm
| Productnaam: | Flexibel LED -schermscherm |
|---|---|
| Witbalans helderheid: | 3000cd/m² |
| Schermdimensie: | 4 mm |

