Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible transparent led film ] Eşleşme 132 Ürünler.
Perakende Pencereleri ve Mağaza Reklamları için Yüksek Şeffaflıklı LED Şeffaf Film Ekranı 5v
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel Aralığı: | P6 |
P6 Kolay Kurulum Yumuşak LED Cam Film Ekranı Cam Reklamcılığı Amacıyla Şeffaf LED Ekran
| Name: | Super Slim Transparent LED Display Film |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P6 |
Cam Modül Ekranında HD Şeffaf Kristal Netliğinde Ekran 3D LED Cam Reklam Ekranı
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Dünya Kupası Açılış Töreni Ticari Tanıtım Reklamları İçin 5mm Yumuşak Cam Gömülü LED Şeffaf Film Ekranı Kullanıldı
| Renkler: | RGB |
|---|---|
| Görüntüleme işlevi: | Video |
| Öğe: | LED şeffaf ekran |
Hafif Yumuşak 8mm Inglass LED Şeffaf Film Ekran Dünya Kupası Etkinliği Açılış Reklamları Promosyon Için Canlı Görsel
| Görüntüleme türü: | şeffaf led ekran |
|---|---|
| Ekran Boyutu: | 240*1000mm |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~65°C |
Kapalı perde süper ince LED 3D cam filmi, şeffaf esnek LED ekran paneli
| İsim: | LED 3D Cam Film |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong |
| OEM veya ODM: | Evet |
LED Esnek Şeffaf Film Ekranı 5V Ticari Dinamik Görüntüler için Kolay Kurulum
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
LED Flexible Screen Ultra-thin Transparent Screen Indoor LED Cuttable Display
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |
Ultra ince kapalı LED esnek ekran Şeffaf ekran LED kesilebilir ekran
| Ürün adı: | Esnek LED ekran ekranı |
|---|---|
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 3000cd/m² |
| Ekran boyutu: | 4 mm |

