All Products
Keywords [ flexible transparent led film ] match 137 Products.
Flexible Transparent Holographic 3D LED Film LED Display Glass Adhesive Super Slim Led Screen for Glass Window
| Pixels: | 3.91mm |
|---|---|
| Projection Type: | Front And Rear Projection |
| Transmittance: | 95% |
High Brightness Transparent Led Display Screen Ultra-Thin P4 DC5V Self-Adhesive Advertising Display Screen for Glass Window Wall
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Max Power: | 600W/m² |
P5 2500cd Digital Advertising Display Indoor LED Film Display with Easy Peel and Stick Installation for Shop Window
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
P8 Ultra-thin 3mm High Transmittance Transparent LED Screen with >90% Transparency for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
P8 DC12V Ultra Thin High Transmittance Transparent LED Screen for Indoor Large Display
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 8X8mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
Flexible Bendable Thin LED Transparent Film Screen For Indoor Advertising Wall Screen
| Name: | LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Module Size: | 240*1000MM |
P6.25 Pixel Pitch Flexible LED Transparent Film Screen with 90% Transparency and IP67 Protection for Modern Shopping Centers
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 4X4mm |
| Pixel Density: | 25600dots/㎡ |
5mm Soft LED Transparent Film Screen Inside Glass Installation Clear Visual Display 1 Year Warranty For Shopping Mall Shop Window Product Promotion
| Storage Temperature: | -20℃~60℃ |
|---|---|
| Item: | LED Transparent Screen |
| Tube Chip Color: | Full Color |
P20 Indoor LED Transparent Film Screen Full Color Transparency Flexible Adhesive Display Panel for Retail Window Displays
| Size: | 240*1000mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP65 |
| Life Span: | 100000 Hours |
High Definition P4 Transparent LED Glass Display for Commercial Window Signage
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |

