All Products
Keywords [ flexible transparent led film ] match 137 Products.
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Storefront Advertising
| Name: | LED Film Display |
|---|---|
| OEM OR ODM: | Yes |
| Pixel Pitch: | P8 |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display For Glass Wall
| Name: | Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Material: | PC |
| Color: | RGB |
P7.82 LED Holographic Display Screen Transparent Flexible High Brightness LED Film Screen for Glass Window Shopping Mall Storefront Advertising Display Easy Installation Smart Control HD Visual Effect
| Finished: | Eyelets,Motorized, Fast Fold |
|---|---|
| Resolution: | 1920x1080 Pixels |
| Control System: | Nova Start |
Home LED Transparent Film Screen P8 RGB Full Color DC5V
| LED Device: | 1314RGB |
|---|---|
| Grayscale: | 16bit |
| Weight: | 4kg/m² |
Ultra-thin P6 LED Transparent Film Screen energy transparent LED display film for commercial advertising
| Size: | 240*960mm |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Life Span: | 100000 Hours |
Flexible P2.5 12V Adhesive LED Film Display Holographic LED Screen for Glass Window Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Unit Pitch: | 1200X250mm |
| Pixel Density: | 160000dots/㎡ |
Flexible P10 SMD2222 12V LED Film Display with IP67 Waterproof Holographic Screen for Glass Advertising
| Item: | Led Holographic Screen |
|---|---|
| Pixel Pitch: | 10.416X10.416mm |
| Pixel Density: | 9216dots/㎡ |
High Transparency P6 Sticky Flixble LED Crystal Film Screen Invisible Advertising Transparent LED Digital Signage Displays
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Transparency: | Up To 80% |
| Lifespan: | ≥100,000 Hours |
P6 High Transparency High Brightness Low Power Indoor LED Film Screen Shopping Mall Window Advertising Screen
| Name: | Transparent Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Working Temperature: | -20℃~65℃ |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive for Shopping Mall Glass
| Operating Temperature: | -20℃~+65℃ |
|---|---|
| Panel Weight: | 4kg |
| Feature: | Easy Installation |

