Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible transparent led film ] Eşleşme 132 Ürünler.
P6 LED Şeffaf Film Ekran IP67 İç Mekan İç Mekan Yapışkan Esnek LED Kristal Ekran Ekranı
| Anahtar kelime: | LED kristal ekran |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
P4 İç Mekan Esnek LED Şeffaf Film Ekran, PC Reçine Malzemeli, IP67 Korumalı ve Modern Ekranlar İçin Özelleştirilebilir Boyutlarda
| Öğe: | LED holografik ekran |
|---|---|
| Piksel Aralığı: | 4x4mm |
| Piksel Yoğunluğu: | 25600Nokta/㎡ |
P20 Rulo Yukarı Şeffaf Holografik 3D Film Reklam Ekranı Cam Yapışkanlı Akıllı Led Ekran Alışveriş Merkezi Perakende Mağazası için
| Ekran türü: | 2222 |
|---|---|
| ekran boyutu: | 250*1000 |
| Ağırlık: | 2 kg |
P25 Ultra İnce Şeffaf Ekran DC12V IP68 288W Spor Stadyumu Etkinlikleri Tatil Kutlamaları Törenler
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
|---|---|
| Renk Sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
| Ömür: | 100000Saat |
Dış mekan için esnek hafif SMD5050 P41.5 esnek LED piksel örgü ekranları
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P41.5 (RGB) |
P2.5 Perakende Reklamcılık Sergileri ve Kurumsal Etkinlikler için Şeffaf ve Kayan 3D Görüntüler Sağlayan Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
P50 Hafif Drone Uçan LED Ekran Dışarıdaki Şehir Işık Gösterisi Etkinlikler Ürün Başlatma Sahne Performansı Halk Reklamı
| Güç: | 288W |
|---|---|
| Ekran malzemesi: | Film |
| Renkler: | RGB |
Kapalı cam yan kullanımı için IP65 derecesi ve özelleştirilebilir ışık akışı ile esnek 6 mm Pixel LED Şeffaf Film Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Yenileme hızı: | ≥1920Hz |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |

