Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible transparent led film ] Eşleşme 133 Ürünler.
Esnek Film Tipi LED Şeffaf Ekran P5 Cam Pencereler için Ticari Kullanım
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı P4 Yapışkan Pencere Ekranı İç mekan Tam Renkli Cam Reklam LED Panelli
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 5000CD IP67 Şeffaf Esnek Film Ekranı, Cam Perde Duvarı LED Ekranı
| Anahtar kelime: | Şeffaf esnek film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Renk: | Tam renk |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
İç cam iç monte 8mm LED Şeffaf Film Ekranı Canlı Görüntüleme Hafif Ağırlıklı Yumuşak Panel Tam Bir Yıllık Satış sonrası Garanti
| Çalışma Gerilimi: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP derecesi: | IP65 |
| Tüp çip rengi: | RGB |
Tam Renkli LED Şeffaf Film Ekranı Kapalı perakende mağazaları için esnek ekran Havaalanları Metrolar Alışveriş merkezleri
| İsim: | LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
P3.91 Esnek LED Reklam Ekranı Asansör için Holografik Şeffaf Film Alışveriş için LED Ekran
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |
Esnek Ultra Şeffaf Film P10 Led Ekran İç Mekan Tam Renkli Yüksek Şeffaflık Cam Video Ekranı
| Anahtar kelime: | Ultra şeffaf film |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Panel ağırlığı: | 4kg |
P4 Yüksek Şeffaflık Esnek LED Ekran Cam Pencere İç Reklam Led Şeffaf Film
| LED çip: | SMD1314 |
|---|---|
| Görüş açısı: | 160 ° |
| Renk: | tam renk |
LED Holografik Ekran Şeffaf File Duvar Sanal Film Esnek Yapay Zeka Etkileşimli Hologram
| Ambalaj bilgileri: | Farklı boyut hesaplamasına göre catoon veya tahta sandık. |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5 gün |
| Ödeme koşulları: | D/P,T/T,Western Union |

