Alle producten
zoekwoorden [ flexible transparent led film ] overeenkomen 132 producten.
Flexible Film Type LED Transparent Display P5 voor commercieel gebruik met glazen ramen
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Flexible LED Transparent Film Screen P4 Adhesief Venster Display Indoor Full Color Glass Advertising LED Panel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 5000CD IP67 Transparant Flexibel Filmscherm, Glazen Gordijngevel LED Display
| keyword: | Transparant flexibel filmscherm |
|---|---|
| Werkspanning: | DC5V |
| Kleur: | Volle kleur |
LED Transparante film Scherm met glazen venster Video volkleurig afspelen Indoor advertentie display
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Innenglas 8 mm LED-doorzichtig filmscherm met levendige afbeeldingen lichtgewicht zacht paneel met een volledige garantie na verkoop van één jaar
| Bedrijfsspanning: | AC 110V-240V |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| Kleur buischip: | RGB |
Full Color LED Transparante Film Scherm Flexibel Displayscherm voor Binnen Retail Winkels Luchthavens Metro's Winkelcentra
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
P3.91 Flexibel LED-advertentie-scherm Holografische transparante film voor lift voor winkels Led-display
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |
Flexibele Ultra Transparante Film P10 Led Scherm Indoor Full Color Hoge Transparantie Glazen Video Display
| keyword: | Ultra transparante film |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
P4 Hoge transparantie Flexible LED Display Screen Glasvenster Indoor Advertising Led Transparent Film
| LED -chip: | SMD1314 |
|---|---|
| Kijkhoek: | 160 ° |
| Kleur: | Volle kleur |
LED-holografisch scherm Transparent Mesh Wall Virtual Film Flexibel AI Interactief Hologram
| Verpakking Details: | catoon of houten kist volgens de verschillende maatberekeningen. |
|---|---|
| Levertijd: | 5 dagen |
| Betalingscondities: | D/P,T/T,Western Union |

