Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible transparent led film ] αντιστοιχία 133 προϊόντα.
Ελαστική ταινία τύπου LED διαφανής οθόνη P5 για εμπορική χρήση γυάλινων παραθύρων
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Ευέλικτη LED Διαφανής οθόνη ταινίας P4 Ελλειμματική οθόνη παραθύρου εσωτερικού πλήρους χρώματος γυαλιού Διαφημιστικό LED πάνελ
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 5000CD IP67 Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ, Οθόνη LED Τοίχου από Γυαλί
| keyword: | Διαφανής εύκαμπτη οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Διαφανής οθόνη φιλμ LED με αναπαραγωγή βίντεο σε γυάλινο παράθυρο, έγχρωμη εσωτερική διαφήμιση
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Εσωτερική τοποθέτηση από γυαλί LED 8mm Διαφανής μεμβράνη οθόνης Ζωντανή απεικόνιση Ελαφρύ μαλακό πάνελ με πλήρη εγγύηση μετά την πώληση ενός έτους
| Τάση λειτουργίας: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 110V-240V |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP65 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | RGB |
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Ελαστική οθόνη διαφήμισης LED Ολογραφική διαφανής ταινία για ασανσέρ για καταστήματα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Εύκαμπτη Εξαιρετικά Διαφανής Μεμβράνη P10 Led Οθόνη Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Υψηλής Διαφάνειας Οθόνη Βίντεο Γυαλιού
| keyword: | Εξαιρετικά διαφανής μεμβράνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
P4 Οθόνη LED Υψηλής Διαφάνειας Εύκαμπτη Οθόνη Γυαλιού Παραθύρου Εσωτερικής Διαφήμισης LED Διαφανές Φιλμ
| Λυχνία LED: | SMD1314 |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 ° |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Οθόνη Ολογραφικού LED Διαφανούς Πλέγματος Τοίχου Εικονική Ταινία Ευέλικτη AI Διαδραστικό Ολόγραμμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

