همه محصولات
کلید واژه ها [ flexible transparent led film ] مطابقت 138 محصولات.
صفحه نمایش LED شفاف P6 با روشنایی بالا، صفحه نمایش شیشه ای، صرفه جویی در انرژی، صفحه نمایش LED قابل مشاهده از طریق صفحه برای تبلیغات پنجره مرکز خرید، نمایشگر رسانه ای نمای ساختمان، استفاده داخلی و خارجی
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| سبک پیکسل: | P6 |
صفحه نمایش شفاف لچکدار فلیم LED P5 برای استفاده تجاری از پنجره های شیشه ای
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED انعطاف پذیر P4، صفحه نمایش پنجره چسبنده، صفحه نمایش شیشه ای تمام رنگی تبلیغاتی LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P6 5000CD صفحه نمایش فیلم انعطاف پذیر شفاف IP67، صفحه نمایش LED دیوار پرده شیشه ای
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش فیلم انعطاف پذیر شفاف |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
| رنگ: | رنگ کامل |
فیلم شفاف ال ای دی صفحه نمایش با پنجره شیشه ای پخش ویدیو تمام رنگی صفحه نمایش تبلیغات داخلی
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
شیشه داخلی داخل نصب شده 8mm LED شفاف فیلم صفحه نمایش تصویربرداری روشن پانل نرم سبک وزن با یک سال کامل پس از فروش گارانتی
| ولتاژ عملیاتی: | AC 110V-240V |
|---|---|
| درجه IP: | IP65 |
| رنگ تراشه لوله: | RGB |
P3.91 پیکسل Pitch نمایشگر فیلم LED انعطاف پذیر IP45 ضد آب 12V منبع برق صفحه نمایش شفاف هولوگرافیک برای تبلیغات پنجره شیشه ای
| استفاده: | تبلیغات، دکوراسیون، داخلی |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی: | DC 12 ولت |
| منبع تغذیه: | منبع تغذیه |
محصول داغ انعطاف پذیر P6.25 شفاف هولوگرافیک فیلم LED تبلیغاتی صفحه نمایش LED شیشه چسبنده صفحه نمایش LED برای پنجره شیشه ای
| کنترل کنید: | نوا، کالت |
|---|---|
| مدیریت دستگاه از راه دور: | مدیریت محتوای از دور |
| مواد: | رهبری کرد |
صفحه نمایش انعطاف پذیر فیلم شفاف LED تمام رنگی برای فروشگاه های خرده فروشی سرپوشیده، فرودگاه ها، متروها، مراکز خرید
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
صفحه نمایش تبلیغاتی LED انعطاف پذیر P3.91 فیلم شفاف هولوگرافی برای آسانسور برای خرید صفحه نمایش LED
| جزئیات بسته بندی: | کیس کاتونی یا چوبی با توجه به محاسبه اندازه های مختلف. |
|---|---|
| زمان تحویل: | 5 روز |
| شرایط پرداخت: | D/P، T/T، وسترن یونیون |

