Alle producten
RGBW P6 DC5V Flexibel Transparant LED Film Display Scherm Voor Winkelcentrum
| Naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
DC5V doorzichtig LED-scherm scherm aangepast High Brightness Grille LED-scherm
| Naam: | Doorzichtig LED-scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
High Definition LED Grille Screen IP65 Transparantie LED Grille Display
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Pixelconfiguratie: | Smd1921 |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
P2.6-P6.3 IP65 Transparante LED-roosterscherm voor winkelcentra / tentoonstellingshallen
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Grootte: | 1000 mm × 500 mm |
| Schermtype: | Roosterscherm |
LED Pixel Mesh Scherm 3 STUKS 3535SMD P100 Volledige Kleur RGB Flexibel Pixel Licht 12V voor Landschap
| Beschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Schermdimensie: | 1000*1000 mm |
P50 Transparent Full Color LED Mesh Display Waterdicht Outdoor LED Display Voor gebouwde muren
| Beschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Schermdimensie: | 1000*1000 mm |
P100 LED Mesh Display Full Color RGB 12V IP67 Waterdicht Flexibel Buiten LED Display
| Product name: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| Materiaal: | Pc |
Full Color RGB P50 SMD5050 LED Mesh Screen DMX 512 Control Flexible IP67 Outdoor Video Wall
| Product name: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| Schermdimensie: | 1000*1000 mm |
SMD1314 Indoor P6 LED Display Film, Adhesieve LED Transparent Film Screen
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Specificatie: | Videomuur |
Flexible P8 LED Film Display Screen On Glass Winkelreklame
| Naam: | LED -filmweergave |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P8 |
