Alle producten
Buiten Binnen Decoratie Dunne Film LED Display, P10 Transparant Film LED Display
| Naam: | lichtgevoelig display met dunne film |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
IP67 LED Grid Screen RGB 12V High Brightness LED Screen Mesh Voor gebouwdecoratie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 25 mm |
RGB LED Mesh Wall DC12V IP67 LED Pixel Mesh Screen Voor buitendecoratie
| Naam: | LED-gaaswand |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
IP67 LED Mesh Screen DC12V RGB LED Pixel Display Voor gebouwdecoratie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 30 mm |
IP67 DC12V RGB SMD3535 LED Pixel Screen voor gebouwverlichting
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 25 mm |
IP67 waterdicht LED-maasbeeld 25 mm DMX512 LED-roosterbeeldscherm voor reclame
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 25 mm |
P6 LED Transparante Filmscherm IP67 Binnen Binnen Zelfklevend Flexibel LED Kristal Scherm Display
| keyword: | LED Crystal Display |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
Flexibele Ultra Transparante Film P10 Led Scherm Indoor Full Color Hoge Transparantie Glazen Video Display
| keyword: | Ultra transparante film |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Paneelgewicht: | 4kg |
P20 Led Transparante Film Raam Binnen Glas Display Transparante Panelen Led Display Scherm
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
P4 Hoge Transparantie Flexibel LED Film Scherm Aangepast Voor Winkel Glazen Ramen
| Naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
