Alle producten
90% transparantie LED film scherm, LED digitale signage voor winkelcentrum
| Schermtype: | Transparant |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Eigenschap: | Eenvoudige installatie |
Led Point Light Screen P100 Waterdicht DMX SPI LED Mesh Screen
| Grijsschaal: | 16 bit |
|---|---|
| Pixeldichtheid: | Op maat |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Flexible LED Mesh Display P100 IP67 Waterdicht RGB LED Mesh Screen Voor het bouwen van glasgordijnen
| Product name: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Gebruik: | Buitenadverterende display |
| Helderheid: | 2300cd |
P125 SMD3535 RGB LED gaasscherm IP67 Outdoor 12V 48W
| Kleur: | RGB Volle kleur |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000x1000 mm |
| Gewicht: | 1.92kg |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Outdoor Flexibel LED Scherm
| Naam: | LED Mesh Video Wall |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Kleur: | RGB |
SMD3535 RGB 300W DC12V LED Mesh Display voor buiten Solid Mall
| keyword: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
Flexibel LED gordijnwandsbeeldscherm Hoog transparantie P83 IP67 PC Body Point Light
| Weergavemodus: | Computer/master synchronisatie |
|---|---|
| LED ATTY: | 1 ST |
| Modulegrootte: | 100 mm*1000 mm |
PC DMX512 SMD5050 LED Mesh Display P50 Voor buitengebouwen Gemakkelijk te installeren
| Naam: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Werktemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
SMD3535 P100 LED Mesh Display Outdoor IP67 Waterdicht LED Grid Screen Light Voor reclame
| Naam: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Stroom: | 75W/M2 |
| WB helderheid: | 2000-3000cd |
SMD2020 LED Rooster Scherm P6.25 HD voor Winkelcentrum Bar Expositiehal
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Grootte: | 1000 mm*500 mm |
| Schermtype: | Traliewerk |
