Wszystkie produkty
90% Przezroczysty ekran LED, cyfrowe oznakowanie LED dla centrum handlowego
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
Ekran z punktowymi światłami LED P100 Wodoodporny DMX SPI LED Mesh Screen
| Skala szarości: | 16bit |
|---|---|
| Gęstość pikseli: | Dostosowane |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |
Elastyczny wyświetlacz LED Mesh P100 IP67 Wodoodporny ekran LED Mesh RGB do szklanych ścian osłonowych
| Nazwa produktu: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Stosowanie: | Wyświetlacz reklamowania na zewnątrz |
| jasność: | 2300cd |
P125 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Zewnętrzny 12V 48W
| Kolor: | RGB pełny kolor |
|---|---|
| Rozmiar modułu: | 1000x1000 mm |
| Waga: | 1,92 kg |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Ekran elastyczny LED na zewnątrz
| Nazwa: | Ściana wideo z siatki LED |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
| Kolor: | RGB |
SMD3535 RGB 300W DC12V LED Mesh Display dla zewnętrznych centrów handlowych
| Słowo kluczowe: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
| Poziom ochrony: | IP67 |
Elastyczny wyświetlacz ściany LED wysokiej przejrzystości P83 IP67 PC Body Point Light
| Tryb wyświetlania: | Synchronizacja komputerowa/główna |
|---|---|
| Prowadził Qty: | 1PCS |
| Rozmiar modułu: | 100 mm*1000 mm |
Ekran LED Mesh SMD5050 PC DMX512 P50 do budynków zewnętrznych, łatwa instalacja
| Nazwa: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Okres życia: | 30000H |
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
SMD3535 P100 LED siatkowe wyświetlacze LED zewnętrzne IP67 Wodoodporny ekran LED do reklamy
| Nazwa: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Moc: | 75 W/m2 |
| Jasność WB: | 2000-3000cd |
Ekran kratowy LED SMD2020 P6.25 HD do centrów handlowych, barów i hal wystawowych
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar: | 1000 mm * 500 mm |
| Typ ekranu: | Krata |
