Wszystkie produkty
RGBW P6 DC5V Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Filmowy do Centrum Handlowego
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmu LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
DC5V Przejrzysty ekran LED Ekran LED o dużej jasności
| Nazwa: | Przejrzysty ekran LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Ekran kratowy LED o wysokiej rozdzielczości IP65, przezroczysty ekran kratowy LED
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Konfiguracja piksela: | SMD1921 |
| Kolor chipów rurowych: | Pełny kolor |
P2.6-P6.3 IP65 Transparency LED Grille Screen dla centrów handlowych / sal wystawienniczych
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar: | 1000 mm × 500 mm |
| Typ ekranu: | Ekran kratki |
Ekran LED Pixel Mesh 3 SZT. 3535SMD P100 Pełny Kolor RGB Elastyczne Światło Pixel 12V do Krajobrazu
| Poziom ochrony: | IP67 |
|---|---|
| Tworzywo: | PC |
| Wymiar ekranu: | 1000*1000 mm |
P50 Przezroczysty Pełnokolorowy Wyświetlacz LED Mesh Wodoodporny Zewnętrzny Wyświetlacz LED Do Ścian Budynków
| Poziom ochrony: | IP67 |
|---|---|
| Tworzywo: | PC |
| Wymiar ekranu: | 1000*1000 mm |
P100 LED Mesh Display Full Color RGB 12V IP67 wodoodporny elastyczny zewnętrzny ekran LED
| Nazwa produktu: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Tworzywo: | PC |
Pełnokolorowy ekran LED RGB P50 SMD5050, siatkowy, sterowanie DMX 512, elastyczny, IP67, zewnętrzny ekran wideo
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Wymiar ekranu: | 1000*1000 mm |
SMD1314 Wnętrze P6 LED Display Film, Adhesive LED Transparent Film Screen
| Nazwa: | Przezroczysty ekran filmowy z LED LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
Elastyczny ekran LED P8 do wyświetlania reklam na szklanych witrynach sklepowych
| Nazwa: | Wyświetlacz filmu LED |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P8 |
