Όλα τα Προϊόντα
IP67 DC12V RGB SMD3535 LED οθόνη Pixel για φωτισμό κτιρίων
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 25 χιλιοστών |
Αδιάβροχη οθόνη LED Mesh IP67 25mm DMX512 LED Grid Display για διαφήμιση
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 25 χιλιοστών |
Π6 LED Διαφανής οθόνη ταινίας Ip67 εσωτερική εσωτερική κολλητική ευέλικτη οθόνη κρυστάλλων LED
| keyword: | Οθόνη κρυστάλλου LED |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
Εύκαμπτη Εξαιρετικά Διαφανής Μεμβράνη P10 Led Οθόνη Εσωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Υψηλής Διαφάνειας Οθόνη Βίντεο Γυαλιού
| keyword: | Εξαιρετικά διαφανής μεμβράνη |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
P20 Διαφανές Φιλμ LED Παράθυρο Εσωτερικής Χρήσης Γυάλινη Οθόνη Διαφανή Πάνελ Οθόνης LED
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
P4 Υψηλής διαφάνειας Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED προσαρμοσμένη για παράθυρα γυαλιού καταστήματος
| Ονομασία: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
RGBW P6 DC5V Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης LED για εμπορικό κέντρο
| Ονομασία: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
DC5V Διαφανής οθόνη LED Προσαρμοσμένη οθόνη LED υψηλής φωτεινότητας
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Οθόνη πλέγματος LED υψηλής ευκρίνειας IP65 Διαφανής οθόνη πλέγματος LED
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων: | Smd1921 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Π2.6-Π6.3 Διαφανής οθόνη LED IP65 για εμπορικά κέντρα / εκθεσιακές αίθουσες
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000mm × 500mm |
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
