Όλα τα Προϊόντα
Οθόνη LED Film με 90% Διαφάνεια, Ψηφιακή Σήμανση LED για Εμπορικά Κέντρα
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Εικονική οθόνη φωτισμού LED P100 Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
|---|---|
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
Ελαστική οθόνη LED Mesh P100 IP67 Αδιάβροχη οθόνη RGB LED Mesh για το κτίριο γυάλινης κουρτίνας
| Ονομασία προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
| Λάμψη: | 2300cd |
P125 SMD3535 RGB LED οθόνη πλέγματος IP67 εξωτερικού χώρου 12V 48W
| Χρώμα: | RGB Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 1000x1000mm |
| Βάρος: | 1.92 κιλά |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Εξωτερική Ευέλικτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | RGB |
SMD3535 RGB 300W DC12V LED Mesh Display για εξωτερικό εμπορικό κέντρο
| keyword: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
Ελαστική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας P83 IP67 PC Body Point Light
| Λειτουργία εμφάνισης: | Υπολογιστής/κύριος συγχρονισμός |
|---|---|
| LED Ποσότητα: | 1 ΤΕΜ |
| Μέγεθος μονάδας: | 100mm*1000mm |
PC DMX512 SMD5050 LED Mesh Display P50 Για Εξωτερικά Κτίρια Εύκολη Εγκατάσταση
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
SMD3535 P100 LED Mesh Display εξωτερική IP67 Αδιάβροχο LED Grid Screen Light για διαφήμιση
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εξουσία: | 75W/M2 |
| WB φωτεινότητα: | 2000-3000CD |
Οθόνη πλέγματος LED SMD2020 P6.25 HD για εμπορικό κέντρο, μπαρ, εκθεσιακό χώρο
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος: | 1000 mm*500 mm |
| Τύπος οθόνης: | Κάγκελα |
