Όλα τα Προϊόντα
P20 2500CD 50000HS Διαφανής Οθόνη LED Τοίχου, 95% Διαφάνεια Οθόνης LED Γυαλιού
| Ονομασία: | διαφανής οθόνη τοίχου με LED |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | DC5V |
| Χρήση: | Επίδειξη των εσωτερικών οδηγήσεων διαφήμισης |
SMD2121 P10 5000CD DC5V Διαφανής οθόνη οθόνης για το κτίριο γυάλινη πρόσοψη
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
12V Εξωτερική LED Φωτεινή Οθόνη Σημείου Μόνιμης Προβολής για Εμπορικά Κτίρια Διαφήμισης LED Οθόνη Πλέγμα
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
P6 5000CD IP67 Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ, Οθόνη LED Τοίχου από Γυαλί
| keyword: | Διαφανής εύκαμπτη οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
Διαφανής οθόνη LED Video Wall για διαφήμιση εσωτερικού και εξωτερικού χώρου P8 Pixel
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Εξωτερική υδατοασφαλής οθόνη P100 LED Net Screen ελαφριά λεπτή ευέλικτη οθόνη LED με πλέγμα
| Προϊόν: | Εικονική οθόνη LED P100 |
|---|---|
| Μέση ισχύος: | 75W |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Σημάδι Adertising |
Οθόνη LED Film με 90% Διαφάνεια, Ψηφιακή Σήμανση LED για Εμπορικά Κέντρα
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Ειδικότητα: | Εύκολη εγκατάσταση |
Εικονική οθόνη φωτισμού LED P100 Αδιάβροχη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
|---|---|
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
Ελαστική οθόνη LED Mesh P100 IP67 Αδιάβροχη οθόνη RGB LED Mesh για το κτίριο γυάλινης κουρτίνας
| Ονομασία προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Χρήση: | Εξωτερική οθόνη διαφημίσεων |
| Λάμψη: | 2300cd |
P125 SMD3535 RGB LED οθόνη πλέγματος IP67 εξωτερικού χώρου 12V 48W
| Χρώμα: | RGB Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 1000x1000mm |
| Βάρος: | 1.92 κιλά |
