Όλα τα Προϊόντα
Οθόνες οθόνης πλέγματος P2.6 υψηλής φωτεινότητας RGB Full Color DIP Εξωτερικού χώρου Αδιάβροχες Έγχρωμες Διαφημιστικές Πίνακες LED
| Τύπος οθόνης: | Κάγκελα |
|---|---|
| Εικονοστοιχεία: | 2,6 χιλιοστά |
| Μέση ισχύος: | 240w/m² |
P2.6 Lionled High Transparency Creative DC5V RGB High Brightness Nova Εξωτερική λειτουργία Διαφανής σχάρα Διαφήμιση LED οθόνη
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Γωνία δέσμης: | 160° |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED εξωτερικού χώρου αδιάβροχη IP67 P50 Εύκαμπτη κουρτίνα LED για κτίρια
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
P125 Προγραμματιζόμενη DC12V RGB Εύκαμπτη κουρτίνα πλέγματος LED, Οθόνη πλέγματος LED, Αναδιπλούμενη κουρτίνα οθόνης LED Net εξωτερικού χώρου
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εγγύηση: | 3 χρόνια |
| Βαθμός IP: | IP67 |
Νέο προϊόν P143 DMX512 RGB Αδιάβροχα σημειακά φώτα Χριστουγεννιάτικα φώτα Ευέλικτη διαφανής οθόνη με LED Mesh
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εξουσία: | 37W |
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
Εμπορικό κέντρο P143 DC12V Mesh Διαφημιστική πινακίδα Γυάλινο παράθυρο κουρτίνα Video Wall Διαφανής οθόνη LED
| Τεχνολογία προβολής: | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Βάρος: | 1,40 κιλά |
| Εξουσία: | 37W |
P83 Προγραμματιζόμενη Εύκαμπτη RGB κουρτίνα πλέγματος LED DC12V, Οθόνη πλέγματος LED, Πτυσσόμενη κουρτίνα οθόνης LED εξωτερικού χώρου
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμος |
| Εικονοστοιχείο: | P83 |
RGB Πλήρες Χρώμα P50 IP67 SMD3535 Εύκαμπτη Κουρτίνα Πλέγματος Εξωτερικού Χώρου Αδιάβροχη Εύκαμπτη Οθόνη LED Πλέγματος
| Όνομα προϊόντος: | Εύκαμπτη οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εικονοκύτταρο: | ρ50 |
| Χρήση: | Υπαίθριος |
Eagerled P62.5 Έγχρωμη RGB Αδιάβροχη Οθόνη LED Video Wall Mesh Curtain Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου Οθόνη Grid Wall Display
| Εργαζόμενος: | DC12V |
|---|---|
| Εικονοστοιχείο: | 62,5 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Υψηλή φωτεινότητα P125 DC12V Κεραμίδας Παράθυρο καταστήματος Γυαλί τηλεόραση LED Πίνακες Led Διάφραξη Διάφραστη οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Εξουσία: | 48W |
