Alle producten
Hoge transparantie P4 Flexibel LED-display Scherm Glas Transparent LED-vensterbeeldscherm
| Product Name: | Flexible LED Display Screen |
|---|---|
| White Balance Brightness: | 3000cd/m² |
| Screen Dimension: | 4mm |
Hoge helderheid P20 DC5V Indoor Full Color LED Display, Transparent Pantalla LED Display
| Product Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Supplier Type: | Original manufacturer, ODM, OEM |
| Pixels: | 20mm |
P50 Outdoor DMX512 DC12V IP67 LED Pixel Mesh Scherm Flexibel PVC Media
| Product Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor |
| Power: | 120W |
RGB Full Color P100 DMX512 Zachte Flexibele Reclame LED Mesh Scherm Hoge Helderheid
| Product Name: | LED mesh screen |
|---|---|
| Work Volt: | DC12V |
| Type: | LED |
IP67 RGB 30mm DC12V Pixel Mesh LED Display voor Gevelgebouwverlichting
| Naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Flexible LED Transparent Film Screen Full Color P8 Transparent LED Display Film
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
RGBW P20 Flexibele Transparante LED Filmscherm Voor Winkel / Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
LED-transparant filmscherm voor winkels en winkelcentra met video-animatie, tekst- en beeldschermfunctie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
OEM ODM Innovatief LED-grill scherm 6000CD Full Color LED-scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
SMD2020 LED-roosterscherm 800CD op maat voor gebouwdecoratie
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP40 |
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
