Alle producten
RGB-LED-roosterbeeldscherm Hoog transparantie 500cd Indoor Advertising LED Display Screen
| naam: | Het binnen Reclame LEIDENE Vertoningsscherm |
|---|---|
| Maat: | 1000*500 mm |
| Grijs: | 16 bit |
Zeer Transparante 16-Bit LED Grille Display Voor Zichtbaarheidsontwerp, Zakelijke Reclame
| Trefwoord: | LED-grilldisplay |
|---|---|
| Grijs: | 16 bit |
| Stroomvoorziening: | DC 5V |
P3.9 LED-grillpaneel met hoge transparantie 600-800 cd Helderheid voor reclame-schermen binnen
| naam: | Het binnen Reclame LEIDENE Vertoningsscherm |
|---|---|
| Maat: | 1000*1000 mm |
| Grijs: | 16 bit |
Hoge transparantie 600-800cd RGB Aluminium Reclame Scherm Indoor LED Grille Display voor winkelcentra Merkenwinkels
| Levensduur: | 50000 uur |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | 10% ~ 90% |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
Hoge transparantie RGB-advertentie-scherm Indoor LED-grill display voor winkelcentra Merkenwinkels
| Levensduur: | 50000 uur |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | 10% ~ 90% |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
60% Transparantie Ultrahelder LED-schermpaneel voor binnenshuis 800cd Grillescherm met eenvoudige installatie voor boeiende advertenties
| Levensduur: | 50000 uur |
|---|---|
| Werkvochtigheid: | 10% ~ 90% |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
Hoge helderheid P3.91 SMD1921 Zie door volle kleur RGB Mesh Grille Groot Indoor Transparent Glass LED Display Panel Scherm
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| LED -bron: | SMD1921 |
SPI RGB LED Flexibele Permanente Puntlicht Mesh Scherm Buiten Video Reclame Muur
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
P3.91 Gegrilde Scherm Bar Waterdicht LED DIP Scherm LED Buiten Transparant LED Licht Gegrild Scherm
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Spanning: | DC5V |
| Installatie: | Hefen/verticale installatie |
LED gaasscherm RGB DMX Outdoor Led Pixels Scherm P31 Video Wall Reclame Scherm
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
