Alle producten
P125 Programmeerbaar DC12V RGB Flexibel Led Mesh Gordijn Led Mesh Display Opvouwbaar Buiten Led Net Screen Gordijn
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| IP -kwaliteit: | IP67 |
Nieuwste Product P143 DMX512 RGB Waterdichte Puntlichten Kerstverlichting Flexibel Transparant Led Mesh Scherm Display
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Stroom: | 37W |
| LED -chip: | SMD3535 |
Winkelcentrum P143 DC12V Mesh Reclame Billboard Glazen Raam Gordijn Video Wall Transparant Led Scherm
| Display -technologie: | Geleid |
|---|---|
| Gewicht: | 1,40 kg |
| Stroom: | 37W |
P83 Programmeerbaar Flexibel RGB DC12V Led Mesh Gordijn Led Mesh Display Opvouwbaar Outdoor Led Net Scherm Gordijn
| kijkhoek: | 160 ° |
|---|---|
| Lichte flux: | Aanpasbaar |
| Pixelveld: | P83 |
RGB Full Color P50 IP67 SMD3535 Flexible Mesh Curtain Outdoor Waterdicht Flexible LED Mesh Screen
| Productnaam: | Flexibel LED -mesh -scherm |
|---|---|
| Pixel: | P50 |
| Gebruik: | Openlucht |
Eagerled P62.5 Full Color RGB Gebouw Waterdicht Led Video Wall Mesh Gordijn Led Scherm Outdoor Led Grid Wall Scherm Display
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Pixelveld: | 62.5 mm |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
Hoge helderheid P125 DC12V gordijn winkelruimte Glas tv led panelen Mesh display Transparent led scherm
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Stroom: | 48W |
Reclame in winkelcentra P62.5 Mesh DIP ultradunne transparante LED-display DC12V LED-film Buiten LED-mesh-scherm
| Specificatie: | Videomuur |
|---|---|
| Levensduur: | ≥30000h |
| kijkhoek: | 160 ° |
Fabriekslevering DC12V RGB LED gaas video wall op maat P125 buiten winkelcentrum transparante LED schermen
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Lichte kleur: | RGB |
| Productmodel: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
P125 Buitenschermfabrikant RGB-LED-scherm Flexibel aangepast draagbaar gaas LED-scherm
| Stroomvoorziening: | 48W |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| kijkhoek: | 160 ° |
