Wszystkie produkty
P125 Programowalny DC12V RGB Flexible Led Mesh Curtain Led Mesh Display Foldable Outdoor Led Net Screen Curtain
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Klasa IP: | IP67 |
Najnowszy produkt P143 DMX512 RGB Wodoodporne światła punktowe Lampki choinkowe Elastyczny przezroczysty ekran LED siatkowy wyświetlacz
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Moc: | 37 W. |
| Chip LED: | SMD3535 |
Centrum handlowe P143 DC12V Mesh Reklama Billboard Szklane okna zasłony Video Wall Przejrzysty ekran LED
| Technologia wyświetlania: | PROWADZONY |
|---|---|
| Waga: | 1,40 kg |
| Moc: | 37 W. |
P83 Programowalny elastyczny RGB DC12V Led Mesh Curtain Led Mesh Display Foldable Outdoor Led Net Screen Curtain
| Kąt oglądania: | 160 ° |
|---|---|
| Strumień świetlisty: | Dostosowywanie |
| Piksel: | P83 |
Pełnokolorowa kurtyna LED P50 IP67 SMD3535 Elastyczna siatka, zewnętrzna, wodoodporna, elastyczna siatka LED
| Nazwa produktu: | Elastyczny ekran siatki LED |
|---|---|
| Piksel: | P50 |
| Stosowanie: | Plenerowy |
Eagerled P62.5 Pełnokolorowa RGB Wodoodporna Kurtyna LED do Budynków, Siatkowa Ściana LED, Ekran LED, Zewnętrzny Ekran Ścienny
| Work Volt: | DC12V |
|---|---|
| Piksel: | 62,5 mm |
| Kolor chipów rurkowych: | Pełny kolor |
Wysoka jasność P125 DC12V Zasłona okna sklepu Szkło telewizor LED Panelów sieci wyświetlacza Przejrzysty ekran LED
| Nazwa produktu: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Waga: | 1,8 kg |
| Moc: | 48 W. |
Reklama w centrach handlowych P62.5 Mesh DIP Ultra-Thin Transparent LED Display DC12V LED Film Outdoor LED Mesh Display Screen
| Specyfikacja: | Ściana wideo |
|---|---|
| Długość życia: | ≥30000 godz. |
| Kąt oglądania: | 160 ° |
Wyposażenie fabryczne DC12V RGB LED Mesh Video Wall Custom P125 Outdoor Shopping Mall Transparenty Ekrany LED
| Temperatura pracy: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Jasny kolor: | RGB |
| Model produktu: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
P125 Producent zewnętrznego ekranu kurtynowego, ekranu LED RGB, elastycznego, dostosowanego, przenośnego, siatkowego ekranu LED
| Zasilacz: | 48 W. |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Kąt oglądania: | 160 ° |
