همه محصولات
صفحه نمایش مشبک LED در فضای باز IP67 P46 پرده LED انعطاف پذیر برای روشنایی نمای رسانه
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
P3.91 صفحه نمایش شفاف LED گیتل رنگ کامل LED یخ صفحه نمایش داخلی تبلیغات الکترونیک صفحه نمایش شیشه پنجره
| حداکثر مصرف برق: | 800 وات بر متر مربع |
|---|---|
| ضمانت: | 2 سال |
| روشنایی: | 5000CD/M² |
DC5V P2.6 Splicing LED Grille Screen بر حسب نیاز بالا بردن / نصب عمودی
| نام محصول: | صفحه نمایشگر مشبک LED |
|---|---|
| سطح حفاظت: | IP67 |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
روشنایی بالا P2.6 صفحه نمایش شبکه RGB رنگ کامل DIP در فضای باز ضد آب روشنایی بالا رنگارنگ تبلیغاتی صفحه نمایش LED
| نوع صفحه نمایش: | توری |
|---|---|
| پیکسل: | 2.6 میلی متر |
| قدرت متوسط: | 240 وات بر متر مربع |
P2.6 Lionled شفافیت بالا خلاق DC5V RGB روشنایی بالا Nova عملیاتی در فضای باز شفاف ریل تبلیغاتی صفحه نمایش LED
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
|---|---|
| دمای رنگ: | RGB |
| زاویه پرتو: | 160 درجه |
صفحه نمایش مش LED شفاف در فضای باز ضد آب IP67 P50 پرده LED انعطاف پذیر برای ساختمان
| ابعاد: | سفارشی |
|---|---|
| رنگ: | RGB |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
پرده مشبک LED انعطاف پذیر RGB قابل برنامه ریزی P125 DC12V، صفحه نمایش مشبک LED تاشو در فضای باز، پرده نمایشگر LED
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| ضمانت: | 3 سال |
| درجه IP: | IP67 |
جدیدترین محصول P143 DMX512 RGB چراغهای نقطهای ضدآب چراغهای کریسمس صفحه نمایش مش انعطافپذیر LED شفاف
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| قدرت: | 37W |
| تراشه LED: | SMD3535 |
مرکز خرید P143 DC12V شبکه تبلیغاتی بیلبورد شیشه پنجره پرده ویدئو دیوار شفاف صفحه نمایش LED
| فناوری نمایش: | رهبری منجر به |
|---|---|
| وزن: | 1.40 کیلوگرم |
| قدرت: | 37W |
پرده مشبک LED قابل برنامه ریزی P83 RGB انعطاف پذیر DC12V، صفحه نمایش مشبک LED، پرده توری LED تاشو در فضای باز
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
|---|---|
| شار نوری: | قابل تنظیم |
| پیکسل: | p83 |
