همه محصولات
صفحه نمایش مشبک LED قابل تنظیم با کیفیت بالا برای تبلیغات داخلی و خارجی، ضد آب، کم مصرف، چراغ های نقطه ای PC
| نام: | صفحه نمایش پنجره با روشنایی بالا |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
فیلم ال ای دی شفاف نازک فوق العاده سبک و انعطاف پذیر، خود چسب، صفحه نمایش ال ای دی انعطاف پذیر شفاف برای دیوار پنجره شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش فیلم شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
12 ولت IP67 ضد آب RGB انعطاف پذیر شبکه صفحه نمایش LED نور نقطه ای شبکه تبلیغاتی برای استفاده در فضای باز
| نام: | صفحه نمایش LED MESH پیکسل |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
صفحه مشبک LED P83 DMX512 SMD3535 RGB IP67 فضای باز 12 ولت 108 وات
| رنگ: | RGB رنگ کامل |
|---|---|
| اندازه ماژول: | 1000x1000mm |
| وزن: | 3.02 کیلوگرم |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 صفحه نمایش شبکه LED برای ساختمان های بیرونی نصب آسان
| رنگ ابری: | RGB |
|---|---|
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
| سطح حفاظت: | IP67 |
پنل P6 آویز تبلیغاتی روی پنجره های مراکز خرید
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
فیلمی شفاف Ultra-Thin Led P20 Crystal Display بر روی شیشه پنجره های تجاری
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
صفحه نمایش فیلمی شفاف داخلی LED خود چسبنده انعطاف پذیر P10 نمایش تبلیغاتی بر روی شیشه
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P10 DC5V پانل LED دیواری ویدئویی شفاف داخلی RGB صفحه نمایش شیشه ای کامل رنگی
| Product Name: | Glass Screen Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | 10mm |
| Color: | RGB |
صفحه نمایش فیلم کریستالی LED انعطاف پذیر P8، تبلیغات نامرئی، صفحه نمایش دیجیتال LED شفاف
| Product Name: | LED Crystal Film Screen |
|---|---|
| Operating Voltage: | DC5V |
| Luminous Flux: | Customizable |
