همه محصولات
پرده مشبک LED انعطاف پذیر RGB قابل برنامه ریزی P125 DC12V، صفحه نمایش مشبک LED تاشو در فضای باز، پرده نمایشگر LED
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| ضمانت: | 3 سال |
| درجه IP: | IP67 |
جدیدترین محصول P143 DMX512 RGB چراغهای نقطهای ضدآب چراغهای کریسمس صفحه نمایش مش انعطافپذیر LED شفاف
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| قدرت: | 37W |
| تراشه LED: | SMD3535 |
مرکز خرید P143 DC12V شبکه تبلیغاتی بیلبورد شیشه پنجره پرده ویدئو دیوار شفاف صفحه نمایش LED
| فناوری نمایش: | رهبری منجر به |
|---|---|
| وزن: | 1.40 کیلوگرم |
| قدرت: | 37W |
پرده مشبک LED قابل برنامه ریزی P83 RGB انعطاف پذیر DC12V، صفحه نمایش مشبک LED، پرده توری LED تاشو در فضای باز
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
|---|---|
| شار نوری: | قابل تنظیم |
| پیکسل: | p83 |
RGB Full Color P50 IP67 SMD3535 پرده شبکی انعطاف پذیر در فضای باز ضد آب صفحه نمایش شبکی انعطاف پذیر LED
| نام محصول: | صفحه نمایش مش LED انعطاف پذیر |
|---|---|
| پیکسل: | p50 |
| استفاده: | در فضای باز |
P62.5 مشتاق رنگ کامل RGB ساختمان ضد آب LED ویدیو دیوار شبکه پرده LED صفحه نمایش LED در فضای باز شبکه صفحه نمایش دیوار
| کار ولت: | DC12V |
|---|---|
| پیکسل: | 62.5 میلی متر |
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
صفحه نمایش مشبک LED شفاف با روشنایی بالا P125 DC12V برای پنجره فروشگاه، تلویزیون، شیشه
| نام محصول: | صفحه مش LED |
|---|---|
| وزن: | 1.8 کیلوگرم |
| قدرت: | 48W |
تبلیغات در مراکز خرید صفحه نمایش LED شفاف فوق العاده نازک P62.5 مش DIP، صفحه نمایش LED مش در فضای باز DC12V
| مشخصات: | دیوار |
|---|---|
| زندگی: | ≥30000 ساعت |
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
تامین کارخانه DC12V RGB LED مش ویدیو وال سفارشی P125 صفحه نمایش های LED شفاف در فضای باز مراکز خرید
| دمای کار: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| رنگ ابری: | RGB |
| مدل محصول: | XH-CXG2001S-P125 (RGB) |
تولید کننده صفحه نمایش پرده ای فضای باز P125 صفحه نمایش LED RGB صفحه نمایش مش انعطاف پذیر قابل حمل سفارشی پرده LED
| منبع تغذیه: | 48W |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| زاویه مشاهده: | 160 درجه |
