Alle producten
Gepersonaliseerd LED-grill-scherm DC5V voor buitenreclame-scherm IP40
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP40 |
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
Hoge helderheid LED rooster scherm volkleur 6000CD Voor winkelmuur display
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Full Color High Brightness Window Display IP40 Voor gebouwde wanddisplay
| Naam: | Hoge helderheid vensterbeeldscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Hoog transparante LED-roosterscherm IP40 5V SMD2020 Hoog beschermde roostervenster
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Hoge helderheid P125 LED Mesh Screen Waterdicht IP67 Voor buiten gevel reclame
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Reclame Transparant LED Film Scherm Buiten Hangend LED Film Display
| Naam: | Doorzichtig LED-filmscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Buiten P50 IP67 waterdicht LED-pixel-scherm voor winkelgebouwen
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
Flexible Installation Glass Transparent LED Display Outdoor Grille Groot LED Display Scherm
| Naam: | Glas Transparante LEIDENE Vertoning |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Indoor Transparant LED Display Scherm SMD2020 LED Glazen Raam LED Display Voor Reclame Winkelcentrum
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP40 |
| Gewicht: | 3 kg/pcs |
Waterdicht LED Mesh Screen DC12V RGB PC Body LED Pixel Screen voor gebouwen
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
