Wszystkie produkty
Niestandardowy ekran LED do grilla DC5V do wyświetlaczy reklamowych zewnętrznych IP40
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP40 |
| Waga: | 3 kg/kł. |
Wysokiej jasności LED Grille Screen Full Color 6000CD Do wyświetlacza ścian sklepu detalicznego
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Wysokiej jasności wyświetlacz okienny IP40
| Nazwa: | Wyświetlacz okna o wysokiej jasności |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Wysokiej Przejrzystości Ekran Kratowy LED IP40 5V SMD2020 Wysoka Ochrona Kratowe Okno
| Nazwa: | Ekran kratki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Wysokiej Jasności P125 LED Siatkowa Ekran Wodoodporny IP67 Do Reklamy Fasadowej Zewnętrznej
| Nazwa: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Reklama Przejrzysty ekran z filmem LED Ekran zewnętrzny z filmem LED
| Nazwa: | Przejrzysty ekran z filmem LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Zewnętrzny ekran P50 IP67 wodoodporny LED Pixel Display Screen For Shopping
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Gwarancja: | 3 lata |
Elastyczna instalacja Szkło Przejrzystość LED Ekran zewnętrzny Grilla Duży ekran LED
| Nazwa: | Szklany przezroczysty wyświetlacz LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP40 |
Ekran wnętrza z przejrzystym wyświetlaczem LED SMD2020 Ekran wnętrza z przejrzystym wyświetlaczem LED
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP40 |
| Waga: | 3 kg/kł. |
Wodoszczelny ekran LED DC12V RGB PC Body LED Pixel Screen For Building
| Nazwa: | Ekran siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
