Wszystkie produkty
Dekoracja zewnętrzna Dekoracja wewnętrzna Ekran LED z cienką warstwą, Ekran LED z przezroczystą warstwą P10
| Nazwa: | wyświetlacz LED z cienką warstwą |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
IP67 LED Grid Screen RGB 12V High Brightness LED Screen Mesh Do dekoracji budynków
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 25 mm |
RGB LED Mesh Wall DC12V IP67 LED Pixel Mesh Screen Do dekoracji zewnętrznej
| Nazwa: | Ściana siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Ekran LED Mesh IP67 DC12V RGB LED Pixel do dekoracji budynków
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 30 mm |
IP67 DC12V RGB SMD3535 LED Pixel Screen Do oświetlenia budynków
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 25 mm |
Wodoodporny ekran LED IP67, siatka LED 25mm DMX512 do reklamy
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Średnica: | 25 mm |
P6 Ekran z przejrzystą folia LED Ip67 Ekran klejący elastyczny o świetlnej oświetlenie
| Słowo kluczowe: | Kryształowy wyświetlacz LED |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
Elastyczny ultraprzezroczysty film P10 Led Screen Wewnętrzny pełnokolorowy wyświetlacz wideo ze szkła o wysokiej przejrzystości
| Słowo kluczowe: | Ultra przezroczysty film |
|---|---|
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Waga panelu: | 4 kg |
P20 Led Transparent Film Window Indoor Glass Display Transparent Panels Led Display Screen
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P4 Przezroczysty Elastyczny Ekran LED Dostosowany do Okien Sklepowych
| Nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
