Alle producten
P8 Grootte Moderne Reclame Flexibele Transparante Film LED Scherm voor Binnen Winkelcentra
| Stroomverbruik: | Gemiddeld 200 W/m2 |
|---|---|
| Trefwoord: | Digitale bewegwijzering totem |
| Levensduur: | 100000 uur |
P20 LED Transparante Filmscherm 5V Draadloze Oprolbare LED Display Voor Winkelcentrum Animatie
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Maat: | 240*1000 mm |
| Productmodel: | XH-JHP-P20 |
Indoor P4-8 DC5V Transparante LED Film Displayscherm Hoge Helderheid voor Winkelcentra
| Buisschipkleur: | RGB |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Modulegrootte: | 240 mm*1000 mm |
DC12V IP67 Buiten Waterdicht P83 Flexibel LED Mesh Scherm Display Grid Scherm voor Winkelcentra Detailhandel en Landschap
| Beschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Schermdimensie: | 1000*1000 mm |
P4 Ultra Dunne Licht Flexibele Transparante Scherm Led Film Zelfklevende Transparante Flexibele Led Schermen voor Glazen Raam Muur
| naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Hoge Helderheid P8 Transparant LED Display Scherm Binnenreclame Glazen Raam met LED Transparante Film
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
|---|---|
| Max Power: | 600 W/m2 |
| Gewicht: | 4Kg/m² |
Hoge Definitie Aanpasbaar LED Grille Scherm voor Binnen en Buiten Reclame Waterdicht Energiezuinig PC Puntlichten
| naam: | Hoge helderheid vensterbeeldscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
P6 Ultra dun licht flexibel doorzichtig scherm geleid film zelfklevend doorzichtig flexibel geleid scherm voor glas venster muur
| naam: | LED transparant filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
12V IP67 Waterdicht RGB Flexibel Mesh Scherm LED Puntlicht Reclame Grid voor Buitengebruik
| naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Buiten 12V 108W
| Kleur: | RGB Volle kleur |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000x1000 mm |
| Gewicht: | 3.02kg |
