Wszystkie produkty
10000cd P31 Gorąca sprzedaż Programowalny DMX512 SMD5050 Elastyczny ekran LED Mesh Ekran zewnętrzny
| Nazwa: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Okres życia: | 30000H |
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
173W P41.5 DMX512 6000cd RGB SMD5050 DC12V Nova Controller IP67 Elastyczny ekran LED Mesh Reklama zewnętrzna
| Nazwa: | Wyświetlacz siatki LED |
|---|---|
| Okres życia: | 30000H |
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
Wysokiej Rozdzielczości P2.6 4000-4500cd 500*1000mm Ekran LED Grid Pełnokolorowy Przezroczysty Reklamowy Półprzezroczysty Ekran LED Grid
| Typ ekranu: | Ekran kratki |
|---|---|
| Materiał szafki: | Aluminium |
| Napięcie robocze: | DC5V |
Wysoka Jasność P2.6 4000-4500cd Przezroczysty Pełnokolorowy RGB Siatkowy Grill Duży Wewnętrzny Przezroczysty Szklany Panel Wyświetlacza LED
| Typ LED: | SMD |
|---|---|
| Typ dostawcy: | Oryginalny producent, ODM, OEM |
| Napięcie robocze: | DC5V |
High Brightness P2.6 1000*1000mm Grille Display Screens DIP Indoor High Brightness Colorful Advertising LED Board
| Typ ekranu: | Ekran kratki |
|---|---|
| Klasa IP: | IP67 |
| Stosowanie: | Wnętrz |
SMD2020 60% Przejrzystość Jasność LED Grille Display do reklamy w centrum handlowym
| Klasa IP: | IP40 |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 160 stopni |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P3.9 Wysokiej jasności przezroczysty ekran LED z siatką 1000*1000 mm do wyświetlaczy sklepowych i cyfrowej sygnalizacji w centrach handlowych
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
4000-4500cd Custom Indoor LED Transparent Display Screen P3.9 500*1000mm dla centrów handlowych Full Color Grating Design
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Zasłona reklamowa P3.9 Led Grid Screen 500*1000mm Flexible Soft Transparent Window Led Screen
| Rozmiar: | 500*1000 mm |
|---|---|
| Klasa IP: | IP67 |
| Woltaż: | 5v |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Advertising Grille Glass Curtain Outdoor Transparent Screen
| Skala szarości: | 16 bitów |
|---|---|
| Jasny kolor: | RGB |
| Życie: | 30000 godzin |
