Όλα τα Προϊόντα
10000cd P31 Καυτή πώληση Προγραμματιζόμενη DMX512 SMD5050 Ευέλικτη οθόνη οθόνης LED Mesh Εξωτερική χάλυβα
| Ονομα: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
173W P41.5 DMX512 6000cd RGB SMD5050 DC12V Nova Controller IP67 Ευέλικτη οθόνη LED Mesh Εξωτερικής Διαφήμισης
| Ονομα: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
Υψηλής ευκρίνειας P2.6 4000-4500cd 500*1000mm LED Grid Screen Full Color Window Διαφανής διαφημιστική διαφανής LED Grid οθόνη
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
|---|---|
| Υλικό του γραφείου: | Αλουμίνιο |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Υψηλής Φωτεινότητας P2.6 4000-4500cd Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγματος Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο Πίνακα Οθόνης LED
| Τύπος LED: | SMD |
|---|---|
| Προμηθευτής: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
High Brightness P2.6 1000*1000mm Grille Display Screens DIP Indoor High Brightness Colorful Advertising LED Board
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
SMD2020 60% διαφάνεια φωτεινότητα LED οθόνη πλέγματος για διαφήμιση εμπορικού κέντρου
| Βαθμός IP: | IP40 |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P3.9 Διαφανής οθόνη οθόνης LED με υψηλή φωτεινότητα 1000*1000mm για οθόνες καταστημάτων και ψηφιακή σήμανση εμπορικών κέντρων
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
4000-4500cd Custom Indoor LED Transparent Display Screen P3.9 500*1000mm για εμπορικά κέντρα
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Διαφημιστικό παραπέτασμα P3.9 LED Grid Screen 500*1000mm Ευέλικτο μαλακό διαφανές παράθυρο LED Screen
| Μέγεθος: | 500*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Δυναμικό: | 5V |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Διαφήμιση Grille Glass Curtain Outdoor Διαφανής Οθόνη
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
|---|---|
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
| Ζωή: | 30000 ώρες |
