Όλα τα Προϊόντα
High Brightness P2.6 1000*1000mm Grille Display Screens DIP Indoor High Brightness Colorful Advertising LED Board
| Τύπος οθόνης: | Οθόνη γρίλης |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Χρήση: | Εσωτερικός |
SMD2020 60% διαφάνεια φωτεινότητα LED οθόνη πλέγματος για διαφήμιση εμπορικού κέντρου
| Βαθμός IP: | IP40 |
|---|---|
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
| θερμοκρασία αποθήκευσης: | -20 ℃ ~ 65 ℃ |
P3.9 Διαφανής οθόνη οθόνης LED με υψηλή φωτεινότητα 1000*1000mm για οθόνες καταστημάτων και ψηφιακή σήμανση εμπορικών κέντρων
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
4000-4500cd Custom Indoor LED Transparent Display Screen P3.9 500*1000mm για εμπορικά κέντρα
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
Διαφημιστικό παραπέτασμα P3.9 LED Grid Screen 500*1000mm Ευέλικτο μαλακό διαφανές παράθυρο LED Screen
| Μέγεθος: | 500*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Δυναμικό: | 5V |
P3.9 1000*500mm Led Ice Display Led Mesh Video Wall Shop Window Διαφήμιση Grille Glass Curtain Outdoor Διαφανής Οθόνη
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
|---|---|
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
| Ζωή: | 30000 ώρες |
P3.9 LED Grille Display Screens 1000*1000mm DIP Outdoor Waterproof High Brightness Colorful Advertising LED Board
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C ~+60 ° C |
|---|---|
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
| Λάμψη: | 40004500CD/M ² |
RGB Έγχρωμη Οθόνη P2.6 Εσωτερικού Χώρου DC5V Grille LED, IP67 Διαφανής Οθόνη LED Curtain
| Όνομα προϊόντος: | Εικονική οθόνη οθόνης |
|---|---|
| Εικονοστοιχείο: | 2,6 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Πλήρως χρωμάτων |
Indoor Outdoor Adhesive Transparent Flexible LED Film Crystal Screen Display Panel Transparent LED Film Screen for Glass
| μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
| Βάρος: | 4Kg/m² |
1000*1000mm Customizable P3.9 1800-2000cd Size Addressable RGB Smart LED Pebble/Seed Pixel Matrix Flexible IP67 Pixels Outdoor LED Pixel Grid Screen Light
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 ώρες |
| Είδος: | Οθόνη μάσκας LED |
