Όλα τα Προϊόντα
Υψηλής Φωτεινότητας P3.91 SMD1921 Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγμα Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο LED Panel Οθόνης
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
| Πηγή LED: | SMD1921 |
SPI RGB Led ευέλικτο σημείο διαμονής φωτεινό πλέγμα οθόνης εξωτερικού βίντεο διαφημιστικού τοίχου
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
P3.91 Εικονικός πίνακας σε σχάρα Πίνακας σε σχάρα Πίνακας σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα Πίνακα σε σχάρα
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Δυναμικό: | DC5V |
| Εγκατάσταση: | Ανύψωση/κάθετη εγκατάσταση |
Εικονική οθόνη LED RGB DMX Εξωτερική οθόνη LED Pixels Εικονική οθόνη P31 Εικονική οθόνη διαφήμισης
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
Οθόνη Led Mesh Εξωτερικού Χώρου IP67 P46 Εύκαμπτη Οθόνη Led Curtain για Φωτισμό Πρόσοψης Μέσων
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
P3.91 Οθόνη LED Διαφανής Οθόνη Πλέγματος Πλήρους Χρώματος Οθόνη LED Ice Οθόνη Εσωτερική Ηλεκτρονική Οθόνη Διαφήμισης Γυάλινο Παράθυρο
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 800W/m ² |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Λάμψη: | 5000 CD/M² |
DC5V P2.6 Seamless Splicing LED Grille Screen Προσαρμοσμένη ανύψωση / κάθετη εγκατάσταση
| Όνομα προϊόντος: | Εικονική οθόνη οθόνης |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
Οθόνες οθόνης πλέγματος P2.6 υψηλής φωτεινότητας RGB Full Color DIP Εξωτερικού χώρου Αδιάβροχες Έγχρωμες Διαφημιστικές Πίνακες LED
| Τύπος οθόνης: | Κάγκελα |
|---|---|
| Εικονοστοιχεία: | 2,6 χιλιοστά |
| Μέση ισχύος: | 240w/m² |
P2.6 Lionled High Transparency Creative DC5V RGB High Brightness Nova Εξωτερική λειτουργία Διαφανής σχάρα Διαφήμιση LED οθόνη
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | RGB |
| Γωνία δέσμης: | 160° |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED εξωτερικού χώρου αδιάβροχη IP67 P50 Εύκαμπτη κουρτίνα LED για κτίρια
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
