همه محصولات
صفحه نمایش فیلم LED با شفافیت 90٪، تابلوهای دیجیتال LED برای مراکز خرید
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| نشان: | نصب آسان |
صفحه نمایش نور نقطه ای LED P100 ضد آب DMX SPI LED Mesh Screen
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
|---|---|
| تراکم پیکسل: | سفارشی |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |
صفحه نمایش مش انعطاف پذیر LED P100 IP67 ضد آب صفحه نمایش مش LED RGB برای ساختمان پرده شیشه ای
| نام محصول: | صفحه نمایش مش LED |
|---|---|
| استفاده: | نمایشگر تبلیغ در فضای باز |
| روشنایی: | 2300 سی دی |
صفحه نمایش مش LED RGB P125 SMD3535 IP67 فضای باز 12 ولت 48 وات
| رنگ: | RGB رنگ کامل |
|---|---|
| اندازه ماژول: | 1000x1000mm |
| وزن: | 1.92 کیلوگرم |
دیوار ویدئویی مش LED پیکسلی P62.5 IP67 12V صفحه نمایش LED انعطاف پذیر در فضای باز
| نام: | دیوار ویدیویی مش LED |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| رنگ: | RGB |
SMD3535 RGB 300W DC12V LED Mesh Display برای فروشگاه های بیرونی
| کلمه کلیدی: | صفحه نمایش مش LED |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| سطح حفاظت: | IP67 |
نمایشگر پرده ای LED انعطاف پذیر با شفافیت بالا P83 IP67 بدنه PC نور نقطه ای
| حالت نمایش: | همگام سازی کامپیوتر/کارشناسی |
|---|---|
| LED QTY: | 1 عدد |
| اندازه ماژول: | 100mm*1000mm |
نمایشگر مش LED PC DMX512 SMD5050 P50 برای ساختمان های بیرونی نصب آسان
| نام: | صفحه نمایش مش LED |
|---|---|
| طول عمر: | 30000 ساعت |
| دمای عملیاتی: | -20 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
نمایشگر مش LED SMD3535 P100، نمایشگر مش LED ضد آب IP67 در فضای باز، نور شبکه LED برای تبلیغات
| نام: | صفحه نمایش مش LED |
|---|---|
| قدرت: | 75W/m2 |
| روشنایی WB: | 2000-3000cd |
SMD2020 LED Grille Screen P6.25 HD برای سالن نمایشگاه بار مرکز خرید
| نام: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| اندازه: | 1000mm*500mm |
| نوع صفحه نمایش: | توری |
