Όλα τα Προϊόντα
6000CD Υψηλής φωτεινότητας οθόνη πλέγματος LED 240W Μέση ισχύς για τοίχο οθόνης κτιρίου
| Ονομασία: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Προσαρμοσμένη οθόνη διαφάνειας πλήρους χρώματος για πρόσοψη κτιρίων / γυάλινα τείχη κουρτίνας
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Υπαίθρια, εσωτερική, ημι-εξωτερική |
70% Διαφάνεια LED Mesh Εμφάνιση υψηλής φωτεινότητας εξωτερικό LED Mesh
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Ποσοστό διαφάνειας: | 70% |
| Ελαφρύ διαφανής: | ≥75 % |
Οθόνη LED Mesh 1m*1m 70% Διαφάνεια P50 Pixel Pitch LED Screen ODM OEM
| keyword: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Προδιαγραφές ανά στήλη: | L300*W300*H150 mm |
| Διαφάνεια: | 70% |
P143 RGB IP67 Αδιάβροχη 12V Εύκαμπτη Οθόνη LED Mesh Full Color
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
|---|---|
| Αδιάβροχο επίπεδο: | IP67 |
| Όνομα μοντέλου: | ΧΧ-G3003P12 ((RGB) -P143 |
Εικονική οθόνη LED RGB IP67 12V 1000x1000mm
| Λάμψη: | 1800-2300cd/m² |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Μέση ισχύος: | 192W |
Πτυσσόμενη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI RGB Full Color για φωτισμό προσόψεων κτιρίων
| Ονομασία: | Οθόνη πλέγματος εικονοστοιχείων |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED εξωτερική οθόνη φωτισμού LED IP67 12V
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Εξωτερική, εσωτερική |
Αδιάβροχη οθόνη LED Mesh P100 για διαφήμιση σε εξωτερικούς / εσωτερικούς χώρους
| Ονομασία προϊόντος: | Κουρτίνα τοίχο υπαίθρια διαφανής οθόνη LED Mesh, διαφανής οθόνη LED |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο, προσαρμοσμένο, 5m x 3m, 1000x1500mm, 1500mm*250mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Εξωτερική οθόνη LED Mesh αδιάβροχη IP67 Υψηλής φωτεινότητας P125 για διαφήμιση προσόψεων
| Ονομασία: | Εξωτερική οθόνη με LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
