All Products
6000CD High Brightness LED Grille Screen 240W Average Power For Building Wall Display
| Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP40 |
Customized Full Color Transparent Display Screen For Building Facades / Glass Curtain Walls
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Outdoor,Indoor,Semi-outdoor |
70% Transparency LED Mesh Display High Brightness Outdoor LED Mesh
| Name: | LED Mesh Display |
|---|---|
| Transparency Rate: | 70% |
| Light Transparent: | ≥75% |
1m*1m LED Mesh Screen 70% Transparency Rate P50 Pixel Pitch LED Screen ODM OEM
| Keyword: | LED Mesh Display |
|---|---|
| Specifications Per Column: | L300*W300*H150 MM |
| Transparency: | 70% |
P143 RGB IP67 Waterproof 12V Flexible LED Mesh Screen Full Color
| Life Span: | 30000h |
|---|---|
| Waterproof Level: | IP67 |
| Model Name: | XH-G3003P12(RGB)-P143 |
P62.5 RGB LED Mesh Screen IP67 12V 1000x1000mm Outdoor Display
| Brightness: | 1800-2300cd/m² |
|---|---|
| Cabinet Size: | 1000mm*1000mm |
| Average Power: | 192W |
Foldable RGB Full Color DMX SPI LED Pixel Mesh Screen For Facade Building Lighting
| Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Transparent LED Mesh Screen Outdoor LED Point Light Display IP67 12V
| Screen Dimension: | Customized |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Usage: | Outdoor,Indoor |
Waterproof LED Mesh Screen P100 For Outdoor / Indoor Advertisement
| Product Name: | Curtain Wall Outdoor Transparent Mesh LED Display,transparent Led Display Screen |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized,Custom Made,5m X 3m,1000x1500mm,1500mm*250mm |
| Tube Chip Color: | Full Color |
Outdoor LED Mesh Screen Waterproof IP67 High Brightness P125 For Facade Advertisement Display
| Name: | Outdoor LED Mesh Screen |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
