All Products
Flexible Full Color RGB IP67 DC12V LED Mesh Screen For Outdoor Shopping Mall Lighting
| Material: | PC |
|---|---|
| Certificate: | CE ROHS EMC |
| Installation Way: | Wall Wounted |
Adhesive LED Transparent Film Screen P10 Full Color Transparent LED Film
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
SMD2020 LED Grille Screen IP67 LED Mesh Video Wall 5V Voltage OEM
| Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| IP Grade: | IP67 |
| Usage: | Adverting Display |
P6 Adhesive Transparent LED Display Film Easy Installation OEM ODM Approved
| Name: | Adhesive Transparent LED Display Film |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Grille Full Color ICE LED Screen 1500CD P3.9 Electronic Advertising Display Screen
| Name: | Electronic Advertising Display Screen |
|---|---|
| Pixels: | 3.9mm |
| Refresh Rate: | ≥1920Hz |
High Brightness P3.9 Indoor Full Color LED Display 5V 3D Wall Advertising Screen
| Name: | Indoor Full Color LED Display |
|---|---|
| Tube Chip Color: | Full Color |
| Rgb: | 1R1G1B |
High Definition LED Screen P3.91-7.8 IP65 High Transparency Window Screen For Advertising
| Name: | High Definition LED Screen |
|---|---|
| Pixel Configuration: | SMD1921 |
| Tube Chip Color: | Full Color |
Mesh Grille LED Screen High Brightness RGB P2.6 Full Color Transparent Glass LED Display
| IP Grade: | IP67 |
|---|---|
| Warranty: | 3years |
| Usage: | Adverting Display |
P3.91-P7.8 Indoor LED Grille Screen For Shopping Mall Wall Building Advertising Screen
| Name: | LED Grille Screen |
|---|---|
| Brightness: | 5000CD |
| Size Of Cabinet: | 1000mmx 1000mm X 33mm |
Transparent LED Grille Screen SMD1921 Waterproof IP67 For Retail Stores Shopping Malls
| Display Function: | Video Animation Graphics |
|---|---|
| Pixels: | 3.91mm |
| Color: | RGB |
