Alle producten
Flexibel volkleurig RGB IP67 DC12V LED-maascherm voor buitenverlichting van winkelcentra
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Certificaat: | CE ROHS EMC |
| Installatie Way: | Wall Wounted |
Kleefstof-LED-transparante film scherm P10 volkleurige doorzichtige LED-film
| Naam: | Lijm led transparant filmscherm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
SMD2020 LED Rooster Scherm IP67 LED Mesh Video Wall 5V Spanning OEM
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Gebruik: | Adverterende Vertoning |
P6 Kleefstof transparante LED-displayfilm Gemakkelijk te installeren OEM ODM goedgekeurd
| Naam: | Kleefstoftransparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Schermtype: | Transparant |
| Transparantie: | 85% |
Grille Full Color ICE LED Scherm 1500CD P3.9 Elektronisch Reclame Display Scherm
| Naam: | Elektronisch advertentiebeeldscherm |
|---|---|
| Pixels: | 3,9 mm |
| Vernieuw tarief: | ≥1920Hz |
Hoge Helderheid P3.9 Indoor Full Color LED Display 5V 3D Wand Reclame Scherm
| Naam: | Full-color LED-scherm voor binnen |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| RGB: | 1R1G1B |
Hoogdefinitie-LED-scherm P3.91-7.8 IP65 Hoogtransparantie vensterbeeld voor reclame
| Naam: | LED-scherm met hoge resolutie |
|---|---|
| Pixelconfiguratie: | Smd1921 |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
Mesh Grille LED-scherm Hoge helderheid RGB P2.6 Full Color Transparent Glass LED Display
| IP-klasse: | IP67 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Gebruik: | Adverterende Vertoning |
P3.91-P7.8 Indoor LED Grille Scherm Voor Winkelcentrum Muur Gebouw Reclame Scherm
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Helderheid: | 5000cd |
| Grootte van de kast: | 1000 mm x 1000 mm x 33 mm |
Transparante LED-grill-scherm SMD1921 waterdicht IP67
| Weergave -functie: | Video-animatiegrafiek |
|---|---|
| Pixels: | 3,91 mm |
| Kleur: | RGB |
